| Home | Homeopatie | Masáže | Historie | Fotogalerie |

 
 
 
 

Blahodárné účinky masáží jsou ověřeny staletími.
V návaznosti na myšlenku, že člověka tvoří duch i tělo, jsou rovnocenným doplňkem k homeopatické léčbě.

Pro někoho se masáže mohou stát východiskem k léčbě, pro někoho báječnou relaxací po náročném pracovním dni, pro dalšího může být masáž léčebnou procedurou a někomu pomůže s tvarováním postavy...

Budeme – li pečovat o svá těla, budeme se cítit mnohem lépe. Získáme více energie, budeme se líbit sami sobě, a i naše okolí se s námi bude cítit mnohem šťastnější...

V Asii, kde umění péče o tělo a umění odpočinku dovedli do dokonalosti, jsou masáže běžnou denní potřebou, stejně jako čištění zubů. Stará, téměř polozapomenutá moudrost praví, že tam, kam chodí masér, lékař často chodit nemusí.

Každý z nás potřebuje pohladit jak tělo, tak duši. Kdo umí dát odpočinek a pohlazení svém tělu, umí totéž dát i své duši. Kdo toto umí dát sobě, umí to dát i druhému...

Upozornění:
masáže v současné době v SIMILLIMU NEPROVÁDÍME

DRUHY POSKYTOVANÝCH MASÁŽÍ:

REFLEXNÍ MASÁŽ CHODIDEL:      
Pomocí tlaku prsty na určité body (reflexní plošky) chodidel ovlivňujeme vnitřní orgány. Tato masáž aktivizuje imunitní systém, posiluje správné vyměšování,  působí jako prevence. Masáž trvá přibližně 45 min.          


MASÁŽ ZAD, ŠÍJE A HLAVY:     
Správně provedená masáž uvolní krční páteř. Pomůže i zbavit se bolestí hlavy bez užívání analgetik. Působením na reflexní plošky zad ovlivní správný chod našich vnitřních orgánů.
Doporučujeme! Masáž trvá přibližně 45 minut.

CELKOVÁ RELAXAČNÍ MASÁŽ:        
Tuto masáž si vychutnáte!
Napětí či bolest, různé nepříjemné stavy těla (i duše), to vše může lehce pominout po dobře provedené masáži. Zavřete oči a nechte se hladit....
Masáž trvá přibližně 60 minut.

SPECIÁLNÍ SIMILLIMUM I: (zdraví - energie - síla)
Prováděná našimi špičkovými odborníky a léčiteli působí blahodárně na zdraví. Speciální kombinace různých masérsko-terapeutických postupů podle Vašeho naladění, momentální situace a potřeb pomůže detoxikovat Váš organismus. Působí hojivě, regeneruje. Ošetřující masér bude vždy individuálně reagovat na Váš zdravotní stav, poradí další postupy ke zlepšení zdraví. K výraznějšímu a dlouhodobějšímu úspěchu je dobré tuto masáž častěji opakovat. Zkuste to!
Při dodržení všech doporučení našich kvalifikovaných pracovníků Vám garantujeme výrazné zlepšení Vaší tělesné i duševní kondice.
Masáž je zakončena krátkou meditací a trvá přibližně 90 minut.

SPECIÁLNÍ SIMILLIMUM II: (krása - lehkost - svěžest)
Myslíme i na krásu a pocit svěžesti, zbavování se přebytečného tuku a zvýšení sebevědomí ! Aromaterapii, speciální zábaly a postupy při masírování, toto vše teď mohou naši vynikající maséři a masérky individuálně poskytnout i Vám.
Pro zpevnění těla, odbourávání tuků a lepší zformování postavy vřele doporučujeme. Při dodržení všech doporučení našich kvalifikovaných pracovníků a péči o správné vylučování garantujeme brzké výrazné zlepšení nejen Vaší kondice, ale i postavy!
Masáž trvá přibližně 90 minut. Pro zvýšení efektu častěji opakujte!