| Home | Homeopatie | Masáže | Historie | Fotogalerie |

 
 
 
 
P R O Č
Hlavní soustředění homeopata není na tělo, problém, nemoc nebo diagnózu. Hlavní soustředění homeopata je na člověka, který před ním sedí.
Protože člověk není pouze tělo... 
Klient je pro homeopata rovnocenným partnerem. Vzájemný respekt a spolupráce, důvěra, šetrná, rychlá a úspěšná léčba je jedním cílem. Druhým cílem je pomoci druhému člověku stát se osobně zodpovědným za vlastní zdraví a tudíž i za vlastní léčbu. Kvůli kvalitě svého života. Pro sebe i pro druhé.

J A K
Homeopatická konzultace, nikoli vyšetření, probíhá pomocí rozhovoru. Klient vypráví o sobě a svých potížích. Nemocech, bolestech, trápeních. O své životní historii. O rodině, práci, situacích, vztazích. O emocích, snech, averzích, touhách, reakcích. Chutích, zájmech, koníčcích...

Jak dlouho
Rozhovor nemůže být časově příliš omezen, v úvodu trvá kolem dvou  až tří hodin. Po odchodu klienta musí homeopat všechny poznatky zpracovat, což si vyžádá různě dlouhou dobu.
Nalezení správného léku je složitý proces
. Kromě zkušeností, znalostí a intuice využívá homeopat i odbornou literaturu a počítačové programy. Někdy je to lehčí, někdy ne. Každý člověk je jiný a pro každého je potřeba jiný čas. Stejné je to i s následnou léčbou. Je to individuální proces.
Nejdůležitější na něm není nalezení léku.


CO NAVÍC
Využívány jsou dle potřeby různé metody. Od úpravy jídelníčku a životosprávy, přes používání bylin, Bachových esencí, homeopatických léků k psychoterapii, energetické léčbě, masážím, apod.

PRO KOHO
Pro všechny. Pro děti, dospělé, těhotné i zvířata. Název choroby nebo problému není nejdůležitější. Vždy se dá pomoci.
Podobné se léčí podobným.

PROVOZNÍ INFORMACE:   
Respektujte prosím občasné delší objednací lhůty.

Objednávky: Hana Bartošová
tel. 602 812 323,  Praha 2 , e-mail:  hanbr@seznam.cz

Homeopatický lék je jako čistý princip schopný zrcadlení bez jakýchkoli deformací. Je jako náš přítel, který byl v podobné situaci jako my, ale utrpením se očistil a teď nám ukazuje, kde stojíme a kudy vede cesta.
Rezonancí s naším vnitřním stavem nás osvobozuje od ztuhlosti a ulpívání.
Otvírá před námi bránu ztraceného ráje, ale je už na nás, zda jí projdeme.
Skutečné simillimum, tedy lék, který je nejblíže našemu vnitřnímu stavu, nám nepomáhá jen odstranit tělesné neduhy, ale také najít sebe sama.

                                      (V. Petroci, Studánky - Obrazy dětí v hom.